„Jestem wdzięczny życiu za sport... on mnie również wychował, pokazał inne życie, ukształtował charakter oraz siłę ducha."
plus

NIGDY NIE PODAWAJ TEGO, CZEGO SAM NIE CHCIAŁBYŚ ZJEŚĆ. NIE PODAWAJ GNIOTÓW. TO ZASADA NUMER JEDEN. TRZEBA PRZESTRZEGAĆ WYSOKICH STANDARDÓW W KAŻDEJ DZIEDZINIE

Irlandzki dramaturg, zdobywca Oscara i Noblista, George Bernard Shaw zwykł mawiać, że „nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”. Milanovo Restaurant & Pizzeria & Cafe to właśnie wynik takiej szczerej, nieskończonej miłości do dobrej kuchni i smaku. Restauracja usytuowana w najbliższym sąsiedztwie Królewskiego Pałacu w Wilanowie już z daleka zaprasza przechodniów do nieskrępowanego, wspólnego biesiadowania kusząc zapachem oliwy, czosnku, bazylii i świeżego pieczywa.

Maciej Lubiak
Maciej Lubiak

Jest to możliwe, dzięki stosowaniu tylko najlepszych składników i podążaniu za oryginalnymi, ponadczasowymi recepturami włoskiej czy – szerzej – europejskiej tradycji kulinarnej. Nasze makarony dlatego są tak dobre, ponieważ za każdym razem po ugotowaniu zanurzamy je w doskonałym bulionie z kurczaka, podczas gdy każda pizza jest tak samo idealnie chrupka, dzięki obróbce termicznej w oryginalnym piecu opalanym drewnem. Tylko, albo aż tyle.

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o doskonałych trunkach. Wszystkie nasze wina pochodzą z zaprzyjaźnionych, rodzinnych winiarni basenu Morza Śródziemnego. Idealnie skomponowane z naszym menu przeniosą w myślach gdzieś na wzgórza Toskanii czy Lazurowego Wybrzeża.

Restauracja Milanovo

ul. Kostki Potockiego 24G - Wilanów
02-958 Warszawa
E-mail: manager@milanovo.pl
Tel.: 22 642 01 75

www.milanovo.pl

Kleks
Maciej Lubiak