„Jestem wdzięczny życiu za sport... on mnie również wychował, pokazał inne życie, ukształtował charakter oraz siłę ducha."
plus

WYSTARCZAJĄCY POSIŁEK JEST RÓWNIE DOBRY JAK WIELKA UCZTA.

Cateringów dietetycznych jest wiele, ale Maczfit tylko jeden. Dlaczego? Bo miłość do zdrowej kuchni jest w naszym DNA! Kiedy zaczynaliśmy w 2015 roku było nas zaledwie kilka osób, ale łączyła nas pasja i ogromne zaangażowanie. Chcieliśmy żeby nasze dania były niepowtarzalne. Żeby zachwycały wyglądem i smakiem. Żeby to się udało musieliśmy przetestować kilka tysięcy różnych dań – niedosypiając, bezustannie próbując, mieszając, szatkują, przyprawiając. Bez kompromisów, bo kto powiedział, że nie można zrobić brownie z buraka?

Zdjęcie Maczfit
Zdjęcie Maczfit

Zaledwie rok od założenia Maczfit nasze posiłki trafiały już do kilkunastu miejscowości w całej Polsce, a liczba zadowolonych klientów stale rosła. Pokazaliśmy niedowiarkom, że można tworzyć ambitne dietetyczne dania z dostawą prosto pod drzwi. Tyle historii. Maczfit dzisiaj to aż 21 programów dietetycznych o różnych kalorycznościach. Gotują dla nas najlepsi szefowie kuchni, którzy doświadczenie zdobywali w renomowanych restauracjach w Polsce i na świecie

Może właśnie dlatego nasze posiłki smakują tak dobrze, że nie pomylisz nas z nikim innym. Zatrudniamy również sztab profesjonalnych dietetyków klinicznych, którzy nie tylko układają menu, ale i służą pomocą przy wyborze optymalnej diety. Dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zacznie przygodę z Maczfit na pewno osiągnie swój założony cel.

Zdjęcie Maczfit